Персонал лікувального санаторію “Борисфен”  

Одне з головних правил лікувального санаторію України “Борисфен” – кожен відпочиваючий повинен виїхати від нас повним сил і приємних вражень.  І у виконанні цього правила найбільша заслуга нашого персоналу. Кожен з працюючих у нас людей проходить багатоетапні співбесіди. Ми звертаємо увагу не тільки на кваліфікацію, але і на людські якості.  Адже крім надання, наприклад, медичних процедур лікар повинен співпереживати пацієнтам і вести їх на шлях здоров’я не тільки фізично, а й морально.

Медичний персонал

Відпочинок на Чорному морі може бути не тільки приємним, але і корисним.  У цьому головним помічником для вас стане команда кваліфікованих лікарів і медсестер санаторію “Борисфен”.  Всі наші лікарі щорічно проходять різні семінари, беруть участь в медичних конференціях і мають за спиною багатий досвід лікування пацієнтів.  Вони намагаються знайти спільну мову з кожним пацієнтом, уважно ставляться до деталей і вникають в суть проблеми. Завдяки цьому оздоровчі процедури підбираються індивідуально та правильно, ніяких шаблонів лікування.

Персонал санаторiю 3

Кухарі та обслуговуючий персонал

Обслуговуючий персонал – це наше обличчя.  Саме ці люди наводять чистоту в номерах і корпусах і займаються благоустроєм території.  На їх плечах лежить турбота про харчування кожного відпочиваючого. У сезон санаторій приймає сотні відпочиваючих і вже на світанку наші кухарі починають готувати сніданок.  Ми робимо все для того, щоб після пробудження ви вийшли в чисте подвір’я, пройшли по доглянутому саду і насолодилися корисним і смачним сніданком. Поки ви перебуваєте на пляжі або лікувальних процедурах, наш персонал займається прибиранням номерів, щоб не турбувати ваш спокій.

Персонал санаторiю 2

Адміністрація санаторію

У кожній організації повинні бути люди, які керують усім процесом.  У санаторії “Борисфен” уважна, організована, чітко виконує свої обов’язки адміністрація.  Їх мета – координація всіх процесів, робота з персоналом і адміністративна робота з відпочиваючими.  У будь-який час ви можете звернутися до адміністрації санаторію по будь-якому питанню і отримати на нього відповідь і, якщо необхідно, допомогу.

Персонал санаторiю 1

Головні відмінності нашого персоналу

  • найвища кваліфікація
  • високі життєві цінності
  • розуміння і виконання своєї мети – турботі про відпочиваючих відповідальність за кожну свою дію
  • ввічливість