Готелі, приватні апартаменти, санаторії, бази відпочинку – Очаків пропонує своїм гостям великий вибір місць для проживання під час відпустки.

Щоб зупинитися на певному варіанті, необхідно розуміти мету поїздки. Наприклад, відпочинок на Чорному морі з дітьми на увазі більш комфортні умови і бажано наявність дитячого меню.  Оздоровлення організму можливо поєднати зі своєю відпусткою. Під такі цілі найкращим варіантом стане відпустку в санаторії “Борисфен”. Харчування у власній їдальні представлено як стравами української кухні, так і лікувальними і дієтичними столами.  Матусі з найменшими дітьми остануться задоволеними якістю харчування. У санаторії можна пройти лікування і оздоровлення організму (докладніше на сторінці сайту “Лікування”).

Варіанти місць проживання на час відпочинку

  • пансіонат Очакова у моряБазы отдыха и пансионаты Очакова_
  • відпочинок в Очакові на базі відпочинку
  • Пансіонати Очакова на Чорному морі
  • приватна нерухомість
  • готелі

Якщо ви вибираєте для себе комфортний відпочинок, то зверніть увагу на бази відпочинку та пансіонати на Чорному морі з харчуванням.  Санаторій “Борисфен” запрошує гостей цілий рік. Взимку наші корпуси опалює власна котельня, зберігаючи в номерах, їдальні, процедурних кабінетах комфортну температуру.  У нас працює висококваліфікований медичний персонал, який має великий досвід в лікуванні пацієнтів.