Спорт в санаторії

Спорт в санатории_У здоровому тілі – здоровий дух! Стара, але актуальна фраза.  Здоров’я тіла необхідно підтримувати не тільки медичними процедурами, але і спортом.  Він дійсно грає не останню роль в цьому питанні. Лікувально-оздоровчий санаторій “Борисфен” піклується про своїх відпочиваючих і організував на своїй території гідну спортивну інфраструктуру.  Відпочинок з лікуванням на Чорному морі повинен радувати кожного нашого гостя.

У спортивну інфраструктуру входять:

  • басейн
  • тренажерний зал
  • зал для лікувальної фізкультури
  • футбольне поле
  • волейбольне поле
  • баскетбольний майданчик
  • терренкур

Лікувальна фізкультура

Спорт в санатории__На жаль, не кожна людина може повноцінно відвідувати спортивний зал.  Часто буває, що при певних захворюваннях заборонені сильні фізичні навантаження, особливо силові і кардіо.  Наш санаторій лікувальний і тому подбав про створення двох спортивних залів для лікувальної фізкультури. Зали оснащені апаратом Дикуля, Євмінова, шведською стінкою, необхідним спортивним інвентарем, наборами еспандерів, м’ячів, гантель.  Заняття проходять під наглядом кваліфікованого персоналу.

Тренажерний зал

Спорт в санатории_0Відпочинок в санаторії на Чорному морі може стати відмінним вибором для спортсменів і просто людей, які звикли відвідувати тренажерні зали в звичайному житті.  На території санаторії з лікуванням знаходяться три зали з професійними тренажерами: кардіо-, бігові доріжки, велотренажери з програмним тренуванням (велотрек), орбітреки, вертикалізатор – коліноупори, силові тренажери.

Басейн

Бассейн санатория 5Критий басейн з установками для підводного витягування хребта. У зимовий час відмінна заміна морських ванн.  Заняття проходять під наглядом досвідченого тренера. Відпочиваючі, кому показана тракция можуть скористатися цією послугою в нашому басейні. Сучасна апаратура і грамотні фахівці роблять все можливе для досягнення позитивного результату і поліпшення здоров’я наших відпочиваючих.

Для любителів футболу і волейболу поруч з житловим корпусом оснащені спортивні майданчики – футбольне і волейбольне поле.  Поруч знаходиться баскетбольний майданчик, теренкур. Якщо ви шукайте недорогий санаторій на Чорному морі, санаторій “Борисфен” стане для вас відмінним вибором.