Екскурсії в Очакові

kinkosa_borisfenЯкий же відпочинок без екскурсій?  Особливо, якщо ви вперше відвідуєте місто, в якому зібралися провести свою відпустку.  Всі відпочиваючі різні і смакові переваги у всіх теж розходяться. Комусь здається нудним відвідування чергового музею, а хтось проведе там кращі години дня.  Не всі лікувальні санаторії на Чорному морі можуть запропонувати своїм курортникам різноманітне дозвілля. Іноді в околицях просто немає нічого цікаво. Санаторій “Борисфен же розташований в славному місті Очаків і за час своєї відпустки ви зможете відвідати навіть не одну екскурсію і догодити всім членам своєї сім’ї

  • морські прогулянки та екскурсії
  • екскурсія в Одесу
  • екскурсія на Кінбурнській косу
  • екскурсії по музеях Очакова
  • екскурсії в Очакові
  • аквапарк Очаків на Чорноморській косі

і це ще не весь перелік того, як можна провести час в Очакові.

Морські прогулянки та екскурсії

Мальовничий Очаків має багато цікавих історичних місць і пам’яток.  З його круч відкриваються прекрасні види лиману і моря, островів Первомайський і Березань, Кінбурнської коси.  І одна справа дивитися на море з кручі і зовсім інше побачити красу природи з моря. Морські прогулянки одні і найромантичніших і заспокійливих видів екскурсій.  Краще скористатися послугою на заході, коли сонце вже не так пече і нічого не затьмарить вашу прогулянку.

Аквапарк

От уже що буде до вподоби багатьом!  Хто не любить з’їхати з гірки і згадати безтурботне дитинство?  А, якщо ви шукайте санаторії для відпочинку з дітьми на море, то санаторій “Борисфен” в Очакові стане чудовим вибором.

Національний історико-археологічний заповідник «Ольвія»

Одна з найбільш відвідуваних екскурсій серед відпочиваючих в Очакові.  Практично будь-який відпочинок в санаторії на море не обходиться без неї.  Ця екскурсія вважається однією з обов’язкових до відвідування. Руїни стародавнього міста манять до себе не тільки туристів, але і археологів з усього світу.  Відомо, що місто існувало з з 6 ст. до н.е. по 4 ст.н.е. А особливої ​​загадковості йому прийде той факт, що з невідомих причин греки були змушені його залишити.

Екскурсія в Миколаїв і Одесу

Відпочивати поруч з цими чудовими містами і не відвідати не один – помилка, про яку в майбутньому ви будете шкодувати.  Одеса – перлина біля моря і не вимагає особливого представлення, це місто-легенда, яке повинен побачити кожен українець.  Миколаїв дещо поступається своїм колоритом, але все-таки не менш цікавий. Місто з багатою історією і загадками, красивими вуличками, відомими на всю область зоопарком і аквапарком не залишить вас байдужими.  Для самих маленьких відпочиваючих в Миколаєві обов’язковий до відвідин дитяче містечко “Казка”. Санаторій “Борисфен” піклується про своїх відпочиваючих і з радістю допоможе і підкаже кожному, як організувати своє дозвілля і наповнитися новими враженнями.