Чим зайнятися в санаторії і Очакові?

Якщо ви зібралися на відпочинок з лікуванням на Чорному морі до славного міста Очаків, то варто подбати про своє дозвілля заздалегідь.  Або ж дозвольте подбати про нього професіоналам. Санаторій “Борисфен” одне з кращих місць для відпочинку на чорноморському узбережжі. Крім кваліфікованого лікування і морського відпочинку ви зможете знайти в Очакові безліч розважальних програм:

  • морські прогулянки та екскурсії
  • екскурсія в Одесу
  • екскурсія на Кінбурнську косу
  • екскурсії по музеях Очакова
  • екскурсії в Очакові
  • аквапарк Очаків на Чорноморській косі

і багато іншого.

  • Море и пляжи Очакова 1

Басейн

Що стосується дозвілля в нашому санаторії, то крім пляжу і морських ванн, ви зможете поплавати в критому басейні.  На нашій території в двоповерховому спортивно-плавальному корпусі на першому поверсі знаходиться великий басейн. Ви будете під наглядом досвідченого персоналу в особі нашого тренера.  Крім плавання, в басейні також проводяться деякі лікувальні процедури (наприклад, з установками для підводного витягування хребта).

Спортивний зал

На другому поверсі корпусу знаходиться спортзал.  Він завжди відкритий для відвідування і вміщує в себе безліч сучасних тренажерів, а також настільний теніс і боксерську грушу.  Спортсменам не варто боятися втратити форму під час відпустки.

Бібліотека

На території санаторію є невелика, але затишна бібліотека.  У ній зібрано класична, сучасна та дитяча література. Крім цього весь санаторій покритий безкоштовним інтернетом і користувачі гаджетів можуть бути впевнені в доступі до улюблених комп’ютерним і мобільних розваг.

Очаків

Так як санаторій знаходиться на території міста, наші відпочиваючі мають доступ до всієї міської інфраструктури.  А саме: ресторани, кафе, дискотеки і т.д. Всі бажаючі можуть скористатися послугами екскурсоводів і відвідати, наприклад, найближчу Одесу.  Або просто прогулятися на катері по морю. Любителі культури і історії зможуть відвідати кілька місцевих музеїв.

Очаків тихе місто і не схоже на інші курорти.  В цьому і є головна родзинка – нічне життя гармонійно перетинається з тихим і сімейним дозвіллям, не заважаючи один одному.