Про наш санаторій

Санаторії України на морі – це ваше краще вкладення у власне здоров’я. Відпочиваючи на морі ми можемо не просто відволіктися від робочих буднів, а ще допомогти своєму організму оздоровитися.

Про санаторiй 1

Лікувальний санаторій “Борисфен”

Ми розташовані на березі Чорного моря в Миколаївській області.  Санаторій працює цілий рік і приймає відпочиваючих навіть взимку.  Власна котельня дозволяє зберігати теплу, комфортну для проживання температуру в номерах незалежно від централізованого опалення.  На нашій території розташований критий басейн, в якому ви будете перебувати під наглядом досвідченого персоналу.

Санаторій на морі “Борисфен” та харчування

На базі санаторію функціонує цілий рік власна їдальня.  У меню присутні не тільки класичні страви української кухні, а й лікувальні столи для тих, хто змушений з певних причин дотримуватися дієтичного харчування.

Основні лікувальні профілі санаторію:

  • захворювання органів дихання
  • кардіологія
  • захворювання опорно-рухового апарату

Відпочинок в лікувальному санаторії на Чорному морі

Влітку, крім лікування, ми пропонуємо класичний пляжний і морський відпочинок.  Від санаторію до пляжу 270 метрів, в розпорядженні відпочиваючих шезлонги. При бажанні можна відвідати екскурсії, а також Кінбурнську косу. Остання вважається одним з найбільш найчистіших місць в Україні.

 

Про санаторiй