Путівки в санаторій

Путівки в санаторій можна придбати самостійно або за направленням лікаря. Купити путівку в санаторій “Борисфен” можна просто зателефонувавши по одному з вказаних на сайті контактів.

Ми пропонуємо чудовий відпочинок на березі Чорного моря.  Ціни на відпочинок в нашому санаторії порадують своєю демократичністю.  Ми часто отримуємо листи з питаннями про ціни на путівки в санаторій і про те, де купити путівку в санаторій “Борисфен” і як отримати безкоштовну путівку в санаторій.  Ця стаття покликана дати відповіді на найактуальніші питання.

Як купити путівку в санаторій і вартість путівки в санаторій залежить від сезону, категорії номера, наявності додаткового пакета послуг.  У нас ви можете отримати як класичний літній відпочинок, так і відпочинок з лікуванням та водними процедурами. Взимку лікування, відповідно, дешевше, ніж влітку.  Обираючи відпочинок на Чорному морі ціни найчастіше залежать виключно від сезонності і якості послуг. У санаторії “Борисфен” найкращі ціни на відпочинок в Очакові.

У санаторії “Борисфен” представлений наступний номерний фонд:

  • 1 кімнатний 1 місцевий
  • 1 кімнатний 2 місцевий
  • 1 кімнатний для людей з частковою або повною втратою рухливості
  • двокімнатний
  • двокімнатний “Люкс”

Скільки коштує путівка в санаторій в кожен з номерів ви можете подивитися в нашому прайсі на цій  сторінці.

Пільгові путівки в санаторій

Ціни на санаторії можуть стати набагато доступніше, якщо ви маєте право на державні пільги.  Детальну інформацію можна дізнатися з Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».  Бажаючі можуть отримати санаторно-курортне лікування згідно з рішенням медико-соціальної експертної комісії а саме.  На пільгові путівки в санаторій можуть претендувати:

  • інваліди I групи – щорічно;
  • інваліди II групи – один раз в два роки або щорічно на підставі індивідуальної програми реабілітації інваліда;
  • інваліди III групи – один раз в три роки, один раз в два роки або щорічно на підставі індивідуальної програми реабілітації інваліда.

За більш розширеною інформацією необхідно звернутися до відділення ФССУ за місцем зберігання справ про страхові виплати.