Зустріч творчих людей

Не один рік ТОВ «Санаторій «Борисфен» здійснює творчі зв’язки з відпочиваючими – талановитими особами, які на жаль мають обмежені фізичні можливості. На щастя серед таких людей, зовсім не мало тих, хто усвідомлює, що з фізичними вадами та неповноправностями можна жити, боротися та успішно перемагати.

Енергія болю та хвилини радості кличуть їх духовно збагачуватися, любити і неодмінно вірити в перемогу світла. Тому в санаторій, такі особи, як правило, приїздять вже впевнені в тому, що ім. допоможуть популяризувати їх творчість. До речи вони не помиляються в цьому. Тільки за останні роки в санаторії проведені презентації творчості : Любові Матвієнко – інваліда 1 групи, письменниці з Миколаївщини, авторки п’яти збірок життєвих історій, нарисів, новел та оповідань.

Вже два роки поспіль працівники ТОВ «Санаторій «Борисфен» допомогают Петру Товстусі – Глухівському письменнику із Сумщини, при кутньому до візочку інваліду 1 групи, члену Національної спілки письменників України, переможцю Всеукраїнського конкурсу – фестивалю гумористичних творів ім. П.Глазового популяризувати літературні, сатиричні, поетичні та прозаїчні різножанрові твори. В цьому році його гуморески та вірші читав видатний актор – виконавець , Герой України А.Паламаренко, якого з Києва запросило управління культури Миколаївської ОДА та працівники санаторію на творчий вечір письменника. Такий дарунок професійної долі отримує ні кожна творча людина.

На початку цієї осені в ТОВ «Санаторій «Борисфен» зустрілися дві поетеси – учасниці міжнародного проекту «Крила життя». В цьому проекті брали участь всього 3 авторки, з них Тетяна Гладиш з Херсонщини та Юлія Ткачова з Харківщини , недомовляючись, навіть не бачившись ніколи відпочивали в санаторії. Тут вони познайомилися. Однойменна із проектом збірка, за запрошенням Ю.Ткачової, надійшла новою поштою до санаторію терміново. Презентація міжнародного проекту «Крила життя», заснованого Міністерством культури Латвії для людей з особливими потребами, яскраво відбулася для всіх відпочиваючих за участю лікарів санаторію, членів їх сімей, та інвалідів, які натхненно підтримали авторів поезії. Адміністрація ТОВ «Санаторій «Борисфен» нагородила учасниць міжнародного проекту цінними подарунками. Все це свідчить про те , що в ТОВ «Санаторій «Борисфен» допомагають людям з особливими потребами лікувати не тільки тіло, а й душу та реалізувати їх таланти.