Захворювання хребта

Лікуванням опорно-рухового апарату зараз займаються практично всі лікувальні санаторії. Кращий санаторій по лікуванню хребта є «Борисфен». Захворювання хребта дуже поширені не тільки в дорослому віці, але, нажаль, часто зустрічаються проблеми вже в дитячому віці. Основним профілем санаторію Борисфен є лікування опорно-рухового апарату, тому лікувальна база спрямована на усунення симптомів, больових відчуттів, профілактиці захворювання.

Лікування опорно-рухового апарату в нашому санаторії, в першу чергу, направлено на лікування суглобів, остеохондрозу, гриж. Ці хвороби дають знати про себе лише в тому випадку, якщо у вас проблеми з хребтом. Коли болить спина, дуже важливо не відтягувати момент її лікування. Потрібно відразу ж звертатися до справжніх професіоналів, які зможуть швидко визначити причину болю і полегшити ваш стан, а підтримувати стабільний стан протягом року вам допоможуть лікувальні санаторії.

Програма лікування в санаторії «Борисфен» спрямована перш за все для людей, які відчувають труднощі при виконанні фізичних навантажень.

Появі хворобливих відчуттів сприяють численні захворювання спини і хребта. Розглянемо найпоширеніші з них:

  • Остеохондроз – створюється тиск на нервові закінчення, що і призводить до почуття болю;
  • Міжхребцева грижа – запущена форма остеохондрозу, з’являються розриви междупозвоночних дисків, викликаючи сильні болі, які вражають практично всю спину. При захворюванні грижею шиї, з’являються болі, що переходять в руки і плечі, часті запаморочення і оніміння в області ніг;
  • Радикуліт – наслідок механічного впливу на міжхребцеві диски і суглоби, а також на м’язові тканини, зв’язки та нервові волокна. Поперековий радикуліт викликає різку і прострілює біль, яка змушує людину залишатися в одному положенні.
  • Сколіоз – деформація хребта у вигляді кривої. Найчастіше з’являються дві форми захворювання – вроджена і отримана після травми.
  • Стеноз – звуження і зменшення діаметра хребетного каналу, виникає надалі отриманої травми або пухлини. Поразки цієї хвороби найчастіше відбуваються на рівні попереку, а в залежності від виду захворювання, будуть проявлятися різні симптоми.

Кожному пацієнту в індивідуальному порядку лікар призначає процедури лікування хребта або його профілактику. Це може бути пресотерапія, тракція хребта в басейні, магнітотерапія, електрофорез, електросон, бальнеотерапія, масажі, спортивна гімнастика. Лікування на ранній стадії приносить найкращі результати.

Ми є одним з кращих санаторіїв України по лікуванню хребта. Всі відпочиваючі, які поліпшили своє здоров’я, вдячні нам