Захворювання ендокринної системи

Санаторій «Борисфен» знаходиться в місті Очаків на березі Чорного моря. Дане місце розташування сприятливо впливає на організм людини, сприяє ефективному проходженню курсу лікування в санаторії.

Лікувальний санаторій Борисфен спеціалізується на багатьох захворюваннях.

У цій статті мова піде про захворювання ендокринної системи. Даний вид захворювань є супутнім профілем лікувально-оздоровчого санаторію «Борисфен».

Мета нашого персоналу – поліпшення вашого самопочуття.

Ендокринна система відіграє важливу роль в організмі. Завдяки їй в організмі виробляються важливі гормони, які через кров розносяться по організму.

У лікувальному санаторії Борисфен лікування підбирають індивідуально для кожного пацієнта. Найчастіше захворювання цієї системи проявляється у жінок. Це відбувається в певні перехідні періоди, наприклад, під час вагітності, клімактеричний період і т.д. Але невеликий відсоток звернень з захворюванням ендокринної системи у чоловіків також існує.

Ознаки, при яких звернутися до лікаря необхідно:

  1. Зміна у вашій вазі (додали або схудли).
  2. Почуття скутості в шиї, проблеми при ковтанні, важке і утруднене дихання.
  3. Сухість або вологість в очах.
  4. Зміна ритму серця, нестабільність емоційна.
  5. Швидке зростання волосся, випадіння волосся.
  6. Проблеми з пам’яттю, стомлюваність, часті головні болі і мігрень.
  7. Зниження зору.

Як же діагностувати цей вид захворювання? У санаторії Борисфен діагностика захворювання ендокринної системи проводиться комплексно.

– лікар вивчає історію хвороби;

– здача аналізів;

– робимо узі органів ендокринної системи;

– МРТ.

Для того, щоб заощадити час, радимо приїжджати на лікування в санаторій вже з рекомендаціями від вашого лікаря за місцем проживання. Цим самим ви економите час на діагностику, а відразу можете почати лікування.

Як показує статистика, лікування ендокринної системи в Україні з використанням природних ресурсів дає відмінний результат.

Процедури, які пропонує наш санаторій:

  1. Грязелікування.
  2. Лікувальні масажі.
  3. Прийом мінеральних вод і багато іншого.

Медичний обслуговуючий персонал зробить ваш відпочинок і лікування комфортним і приємним. Варто зазначити, що санаторій Борисфен застосовує терапію, яка допомогла багатьом пацієнтам відновити свій організм.