Йодобромні ванни в санаторії «Борисфен»

Всім відомо, що водні процедури і застосування лікувальних ванн відносяться до бальнеотерапії. Завдяки цій процедурі можна поєднувати відпочинок і лікування. Склад води може бути різний, в залежності від лікувального напрямку.

У санаторії «Борисфен» активно застосовують ванни з йодом і бромом. Такі ванни називаються йодобромні.

Ефективний вплив дані ванни виробляють на щитовидну залозу, гіпофіз-наднирковозалозної систему, дають антистресовий ефект, нормалізують обмінні процеси в організмі, підвищують опірність організму до інфекцій і хвороб.

Показання до застосування йодобромних ванн:

– Захворювання шлунково-кишкового тракту.

– Серцево-судинні захворювання

– Алергічний дерматит

– Ендокринні захворювання.

– Гіпертонія.

– Ожиріння.

– Безпліддя.

– Хвороби сечостатевої системи.

Хоча цілющі властивості брому і йоду відомі в давніх часів, але застосування їх в лікувальних цілях отримали недавно. Йод – важлива складова людського організму. Бром грає ефективну роль в роботі гіпофіза. Недолік хоча б одного з елементів призводить до плачевних наслідків для здоров’я людини.

Протипоказання:

– інфекційні захворювання,

– хронічні хвороби (загострення),

– злоякісні новоутворення,

– лейкози,

– туберкульоз,

– порушення кровообігу,

– хвороби нирок,

– алергія на йод або бром.

Як проводиться процедура прийняття ванни з брому і йоду.

У санаторії «Борисфен» є спеціальні ванні кімнати для таких процедур.

Мед працівники заздалегідь готують розчин. У гарячу воду додається сольовий розчин і розбавляється до потрібної температури. Пацієнт занурюється повільно в ванну. Тривалість процедури становить 15 хвилин. Процедуру повторюють кілька днів, курс прописує лікар. По завершенню процедури пацієнт промокає рушником тіло, але не розтирає його, і закутується в сухе простирадло або великий рушник. Після прийняття ванни рекомендується відпочити пів години.

За рахунок термічного впливу ванни на тіло пацієнта, посилюються обмінні процеси, мікроциркуляція кровоносної системи поліпшується.

Через шкіру в організм людини надходять мікроелементи. Відбувається вплив на нервову, кровоносну систему.

За відгуками наших пацієнтів, ми зрозуміли, що дана лікувальна методика показала себе з кращого боку. Вона чудово позначається на стані пацієнта і дає старт до подальшої підтримки здорового способу життя.