Підводне витягування хребта

У санаторії «Борисфен» в комплекс оздоровчих процедур включена дуже важлива процедура для організму людини. Ця процедура називається підводне витягування хребта. Хто стикався з проблемами порушень функцій хребта, знають, що це дуже болісний недуг. Для зняття болю і відновленню працездатності було вигадано багато методик. Але однією з найефективнішою виявилася процедура підводного витягування хребта. Це один з найпоширеніших методів лікування опорно-рухового апарату. Дана методика широко використовується для відновлення роботи хребта.

Що ж це за процедура?

По-перше, розслаблююча дія води. Температура води в басейні підтримується на рівні температури людського тіла, це значно знижує больовий синдром.

По-друге, рідке середовище знімає спазматичний тонус м’язів. Це дозволяє розширитися між хребцевим отворам, через які проходять спинномозкові нерви.

По-третє, тепла вода покращує кровообіг в уражених ділянках і знімає спазми.

Суть процедури полягає в тому, що під дією навантаження знімається спазм м’язів, зменшується навантаження на між хребцеві диски, усувається зміщення хребців, випрямляється хребетний стовп.

Підводну витяжку можна поєднати з грязелікуванням. Це дає додатковий позитивний ефект.

У санаторії «Борисфен» витягування хребта у воді проводиться декількома методиками. Це вертикальне витягування, горизонтальне, або з використанням провисання під масою власного тіла.