Навіщо турманієвий килим Нуга

Багато лікувальних санаторіїв України активно використовують фізіотерапію. Санаторне лікування в «Борисфені» використовує як один з інструментів фізіотерапії – турманієвий килим Нуга. Навіщо він потрібен? Килим впливає на біологічно активні точки, сприяючи зняттю запалень в тілі, набряклості, розслабленню м’язів, прискорює процеси загоєння. Допомагає організму виводити шлаки, токсини і солі. Це відмінна терапія під час відпочинку на узбережжі Чорного моря. Регулярна терапія турманієвим килимом показана людям із:

– порушеннями шлунково-кишкового тракту (гастрит, дискінезія жовчовивідних шляхів і товстої кишки, ентероколіт)

– профілактика захворювань і поліпшення роботи репродуктивної системи;

– захворювання хребта і опорно-рухового апарату;

– захворювання серцево-судинної системи (відновлення організму після інсульту і профілактика інсульту, гіпертонічна хвороба);

– порушення менструального циклу;

– спайкові процеси в області малого тазу;

– хронічні гінекологічні та урологічні захворювання;

– захворювання нервової системи;

– імуностимуляція, зняття втоми

Лікування проводиться методом активного впливу на організм – хворі лежать на животі, на спині, сидять. Залежно від медичних показань.

Турманієвий килим Нуга – це один з видів фізіотерапії, який використовують в лікувальному санаторії «Борисфен». Він не розглядається як панацея від вищевикладених захворювань, але він дійсно в комплексі з грамотним лікуванням допомагає організму спрямувати сили на одужання.