Лікування органів дихання в санаторії «Борисфен»

Лікування органів дихання в санаторії «Борисфен»

Лікування ЛОР органів – основний напрямок лікувально-санаторного закладу «Борисфен». У нас ви можете оздоровити не тільки органи дихання, але і весь організм в цілому.

Показання для санаторного лікування дихальної системи

– респіраторні захворювання

– бронхіт

– легенева хвороба

– тонзиліт і т.д.

Давайте розглянемо причини виникнення хвороб органів дихання.

По-перше, екологічне забруднення атмосфери. У великих містах величезна кількість автомобілів, заводів, підприємств, що викидають в атмосферу хімічні відходи. Запиленість повітря.

По-друге, збудники інфекційних захворювань. Це грип, ГРВІ, віруси, бактерії, бронхіт, запалення легенів, ангіна.

Для того, щоб зменшити захворювання вірусним шляхом, необхідно:

– проводити профілактику захворювань

– гартуватися

– вживати вітаміни

– якомога більше проводити час на свіжому повітрі.

По-третє, куріння. Про те, що куріння шкодить здоров’ю, знають навіть діти. При курінні загострюються такі захворювання, як: астма, бронхіт.

Тому, щоб попередити захворювання, необхідно, в першу чергу робити профілактику захворювань.

У санаторії «Борисфен», ви можете отримати висококваліфіковане лікування та профілактику захворювань органів дихання.

У нас працюють професіонали. Наші лікарі підберуть індивідуально складену програму лікування для кожного пацієнта. У санаторії «Борисфен» лікують як дорослих, так і дітей. І вже в залежності від віку, лікар підбирає метод лікування органів дихання.

Санаторій «Борисфен» розташований в місті Очаків Миколаївської області, а це берег Чорного моря. Повітря ідеально підходить для людей, що страждають захворюваннями органів дихання. Морський клімат, степове оточення наповнює повітря ароматами трав і йоду.

Тому всі перераховані вище захворювання рекомендують лікувати в санаторних установах. Тут дуже важливо перебування пацієнта на свіжому повітрі в умовах цілющого мікроклімату. Також до процедур для профілактики і лікування органів дихання, можна віднести: лікувальну гімнастику, грязелікування, фізіопроцедури, бальнеотерапія, гідротерапія.

У санаторії «Борисфен» ви відвідаєте не тільки спеціальні програми, спрямовані на лікування лор органів, а й отримаєте повне оздоровлення організму.

Ми запрошуємо відвідати наш санаторій і насолодитися чистим морським повітрям, а також пройти профілактику захворювань дихальної системи.