Кисневі коктейлі

Забруднення навколишнього середовища привело до погіршення екологічної обстановки. Напевно, кожен відчував, особливо, в великим містах, недолік кисню. Все повітря наповнене вихлопними газами, парять дрібні частинки відходів, які викидають заводи.

Виникає питання, чи варто відновлювати дефіцит кисню? Так !!! Підготуйте себе до весни, зміцніть свій імунітет! Все це можна досягти, застосувавши один з найпростіших методів лікування – кисневі коктейлі!

Лікувально-оздоровчий санаторій “Борисфен” пропонує своїм відпочиваючим пройти курс лікування кисневими коктейлями.

Що це таке і чим він корисний? Про це ми розповімо в нашій статті.

Кисневий коктейль – сік, який насичений киснем і доведений до піни. Коктейль розщеплює поживні речовини, сприяє поліпшенню травлення. Тобто, коктейль лікує захворювання кишечника та шлунку, особливо, такі хвороби, як: виразкова хвороба, гастрит, коліт, дисбактеріоз.

Перелік хвороб, з якими справляється кисневий коктейль:

  1. Гіпертонія.
  2. Захворювання жовчного міхура, печінки.
  3. Хвороби серця.
  4. Захворювання центральної нервової системи.
  5. Кисень нормалізує сон.
  6. Чи справляється з втомою.

Наші фахівці впевнені – це корисний продукт з лікувальними властивостями. Також він спалює жири, покращує роботу серця, судин, відновлює мікрофлору кишечника, виводить токсини, зміцнює імунітет.

Перелік пацієнтів, яким необхідно пройти курс лікування кисневим коктейлем:

1) курці.

2) діти з ослабленим імунітетом.

3) люди з проблемами серцево-судинної, дихальної, нервової і травної систем.

4) люди, які контролюють вагу.

5) люди похилого віку.

Важливо, вживати коктейлі треба кожен день, якщо вам прописаний курс лікування, і відразу ж після приготування, щоб він не втратив всі свої корисні властивості. Максимальний ефект ви отримаєте після двох тижнів прийому коктейлю. У санаторії «Борисфен» працюють професійні медичні працівники, які завжди раді допомогти своїм пацієнтам!

Скоро весна і настав час оздоровити організм після зими. Що для цього необхідно? Приїхати в санаторій «Борисфен», подихати морським повітрям, пройти курс оздоровчих процедур, наситити організм вітамінами, у вигляді кисневих коктейлів. Вживаючи регулярно кисневі коктейлі, повірте, ваш організм відреагує на це і скаже вам спасибі!