Кінбурська коса – чудо Миколаївській області

Обираєте лікувальні санаторії України? Для початку варто визначитися, якого напряму вибрати путівки в санаторії: санаторії опорно-рухової системи або кардіологічний санаторій? А може це повинен бути тихий пансіонат у моря або лікувально-оздоровчий санаторій загального профілю? У будь-якому випадку, слід звернути увагу на найближчі околиці. Адже відпочинок на морі з лікуванням – це добре, але не варто забувати і про своє дозвілля!

Ось, наприклад, чи знали ви, що в Україні є справжнє царство диких орхідей? Райське місце, де їх чисельність більше 400 млн екземплярів на території 60 га! Такого більше немає в жодному місці нашій країні. Так що там в Україні, такого немає у всій Європі! Знаходиться поле орхідей в Миколаївській області на Кінбурнській косі. Масове цвітіння триває лише пару тижнів і побачити це диво можна тільки на початку травня. Це дійсно вражаюче видовище! Орхідеї одні з найбільш загадкових квітів, ніжні, з легким п’янким ароматом, вони пов’язані з безліччю легенд.

А яке там повітря! Кінбурнська коса – це найкрасивіша дика природа в Україні з найчистішим морем. Тут усамітнення і тиша, що нагадують нам про прадавню історію нашої землі. Коса не забудована сучасними готелями, там нічого робити любителям відпочинку «все включено». Тут не зустрінеш юрби туристів і нав’язливих продавців типових курортних товарів. На території Кінбурнського півострова вас велично зустріне Волижин ліс, який є залишком лісів давньої країни Гілеї, яка існувала тут аж в V столітті до нашої ери.

Лікувальний санаторій «Борисфен» організовує екскурсії на Кінбурнську косу для всіх бажаючих. Приїжджайте до нас в гості і насолоджуйтеся не тільки морем!