Грязелікування

Санаторій «Борисфен» – курорт, відомий своїм грязелікуванням. Грязі містять в собі багато вітамінів, антибіотиків, сірководню, натрію, кальцію, калію, йоду, брому, аміни, вуглекислота, а також рідкісні мінеральні сполуки.

Для чого застосовують грязелікування?
Грязелікування – один з найбільш ефективних фізіотерапевтичних методів реабілітації та лікування пацієнтів після перенесених хвороб.
Грязелікування в «Борисфен» застосовується для лікування:
· Простудних захворювань (нежить, тонзиліт, гайморит).
· Захворювань дихальної системи.
· Лікуванні нервової системи, сюди можна віднести невралгію, стреси, втома.
· Лікування опорно-рухового апарату: процедури грязелікування після травм або переломів, хвороба суглобів, остеохондроз.
· Захворюванні серцево-судинної системи.
Грязелікування має протизапальний, протинабряковий, біостимулюючий, седативний ефект. Так як наші методи лікування засновані на природних можливостях, ми максимально використовуємо природні ресурси, в даному випадку, це грязі, збагачені вітамінами і мінералами.
Лікувальну грязь використовують у вигляді місцевих аплікацій або ж роблять обгортання повністю всього тіла. Також в санаторії використовують грязьові ванни. Показання до грязелікування призначає лікар. Грязі, які використовує санаторій «Борисфен» для лікування пацієнтів, добре впливає на кістково-м’язову тканину (артрити, артрози), міжхребцевих гриж, лікування хрящової і м’язової тканини, лікування жіночого безпліддя.
Електрогрязелікування – один з видів лікування гряззю.
Чудовий ефект грязелікування дає при одночасному впливі бруду з електричним струмом. Це дозволяє досягти високого лікувального ефекту.
Протипоказання до грязьових процедур:
1. Епілепсія.
2. Високий артеріальний тиск.
3. Інфаркт.
4. Літній вік.
5. Кровотечі будь-якого походження.
6. Пухлини.
7. Підвищена температура.
8. Вагітність.
Дбайливий персонал санаторію «Борисфен», позитивний настрій, відпочинок на морі, вдихання морського повітря і, звичайно, ж лікування гряззю, гарантує вам хороші результати лікування.
Для консультації та отримання повної інформації з питань грязелікування ви можете зателефонувати за телефонами, зазначеними у контактах.

Ласкаво просимо на грязелікування в лікувальний санаторій «Борисфен» в місті Очаків Миколаївської області.