Гідрокінезотерапія

У санаторії Борисфен для лікування організму застосовують різного роду терапії. Особливою популярністю користується гідрокінезотерапія. Дана терапія є ефективною для відновлення функцій опорно-рухового апарату, сприятливо впливає на відновлення травмованих суглобів.

Чому гідрокінезорапію проводять в басейні?

В основному гідрокінезотерапію проводять в басейні, де маса тіла стає легше на 90%. Басейн забезпечує м’яке і поступове відновлення без особливих зусиль завдяки вправам.

У санаторіях застосовують термічну гідрокінезотерапію. Вона поєднує хіміко-фізичні ефекти термальної води з терапевтичними вправами, які виконує пацієнт під час занурення його в воду. Даний метод широко застосовують при лікуванні кістково-суглобових патологій. Зазвичай лікування пацієнта з порушеннями м’язового скелета триває від 40 до 60 хвилин. Все залежить від стану пацієнта. Основні цілі – змусити пацієнта рухатися, стимулювати координацію і рівновагу. Ефект після гідрокінезотерапії: зменшення м’язового болю за рахунок впливу на шкірні рецептори, викликаючи розширення судин на шкірному і м’язовому рівні.

Термічна гідрокінезотерпія повертає сили пацієнтам. Дуже добре призначати пацієнтам, які страждають на артрит, неврологічними порушеннями. Коротше, дана процедура може призначатися всім відпочиваючим, які відчувають дискомфорт при пересуванні. Адже басейн поєднує в собі розслаблення, а якщо ще й з оздоровчим ефектом – для організму це супер ефект!

Гідрокінезотерапія – одна з процедур, яка допомагає швидко відновлювати і підтримувати функціональність організму, скорочує час відновлення суглобів, які були травмовані.

Протипоказання:

– захворювання ЛОР органів;

– шкірні інфекції;

– стан лихоманки;

– рани;

– інфекція сечостатевої системи;

– туберкульоз;

– бронхіальна астма;

– виразки;

– психічні захворювання.

Особливо акуратно слід використовувати гідрокінезотерпію літнім людям, людям з серцево-судинною недостатністю, онкохворим, вагітним.

Гідрокінезотерпія це один з видів процедур, який використовують в лікувальному санаторії «Борисфен».