Фізіотерапія – панацея чи обман?

Фізіотерапія – панацея чи обман? Якщо не дивитись на питання дуже категорично, то це і не панацея, але і далеко не обман! За допомогою однієї фізіотерапії не варто намагатися позбутися захворювань – результатів можна і не отримати. Але в комплексі з низкою медичних призначень вона дає чудові результати! Обираючи лікувальні санаторії, неважливо будуть це кардіологічні санаторії або санаторії лікування суглобів – обов’язково цікавтеся які фізіопроцедури вам нададуть.

Фізіотерапію необхідно розділяти на природну – це лікувальні грязі, сонце, повітря, мінеральні води, морська вода і т.д. І штучну – апаратні методи – магнітотерапія, лазеротерапія, електрофорез і т.д. У кожному індивідуальному випадку, звичайно, призначається конкретний перелік процедур.

Ми однозначно говоримо фізіотерапії «ТАК». Більше того, ми активно використовуємо її при лікуванні та реабілітації своїх відпочиваючих. Наш лікувальний санаторій може похвалитися шикарним місцем розташування – близькість моря і степовий край надають найпотужніший позитивний вплив на дихальну систему. Саме тому, обираючи недорогі санаторії України, ми настійно рекомендуємо Вам купити путівку в санаторій на Чорному морі. Тут сухе степове повітря, змішуючись з морським, створює природний інгалятор з ароматами степових трав і такими елементами, як кальцій, йод, бром. А на базі нашого кращого лікувального санаторію України ми активно використовуємо наукові дари – індуктотермію, діадинамотерапія, ампліпульстерапія, дарсонвалізацію, електросон терапію і т.д.

Насправді перелік послуг настільки великий, що варто розповісти окремо про кожен. У наступних статтях ми почнемо вас знайомити з усіма процедурами фізіотерапії, які проводить санаторій «Борисфен»