Душ «Шарко»

Якщо вам коли-небудь доводилося відпочивати в санаторії або ж оздоровчому центрі, вам обов’язково радили таку водну послуг, як душ «Шарко». Лікувальний санаторій «Борисфен» не виняток. Відвідавши наш санаторій, ви зможете насолодитися усіма позитивними емоціями, які викликає дана процедура.

Давайте розберемося, що ж це за душ такий?

Пропонуємо заглибитися безпосередньо тому, кому показана дана процедура, як вона проходить, а кому, можливо, краще відмовитися від душа «Шарко».

А зараз розглянемо все більш детально.

Що таке душ «Шарко»?

По-перше, це водний вид масажу.

По-друге, даний вид душа приводить організм в тонус.

По-третє, застосовується душ для загартування.

Під час процедури пацієнт стоїть біля стіни і тримається за спеціальні поручні, в цей час медичний працівник за допомогою струменя води під сильним напором масажує ділянки тіла.

Показання до застосування.

В першу чергу призначають пацієнтам, які страждають неврозами, дратівливістю, депресіями. Також добре приймати душ при хронічній втомі.

Доведено, що точковий вплив на ділянки тіла під напором струменя не тільки тонізують організм, але і чудово впливають на роботу нервової системи.

Ефективне застосування душа «Шарко» для загартовування організму. Особливо така процедура рекомендується в зимовий період.

Душ «Шарко» застосовують в якості реабілітації і відновлення для тих, у кого була травма опорно-рухового апарату. Тільки профільний лікар має право призначити вам процедуру або ж заборонити її.

Великим попитом душ «Шарко» користується у жінок. Це комплексна терапія для лікування ожиріння і целюліту. Під струменем душа поліпшуються обмінні процеси в організмі, після чого шкіра стає пружною і підтягнутою.

Не розраховуйте на те, що після процедур застосування даного душа ви відразу побачите результат. Для ефективного схуднення також необхідна особлива дієта і фізичні навантаження на організм. У санаторії «Борисфен» є всі умови для комфортного схуднення (басейн, тренажерний зал, дієтичне харчування).

Зверніть увагу, дана процедура не безболісна.

Протипоказання до застосування душа «Шарко».

  1. Люди, що мають низьку масу тіла і страждають на дистрофію.
  2. Наявність шкірних захворювань, простудних, бронхіти, ангіни, запальні процеси.
  3. Жінки під час вагітності.
  4. Гіпертоніки, люди після інфаркту.
  5. Люди, які страждають варикозним розширенням вен.

Медичний персонал лікувального санаторію «Борисфен» запрошує відпочиваючих провести вільний час на березі Чорного моря з користю для здоров’я і душі.