Чим корисне морське повітря

Море – це не тільки сонячні ванни і плавання. Море – це цілюще повітря, що дарує сили і здоров’я! І чекати літо зовсім необов’язково. Насправді, весна найкращий час, щоб обрати санаторій на морі і відновити сили після затяжної зими. І зовсім неважливо, які вимоги до місця відпочинку ви висуваєте: санаторії опорно-рухової системи, санаторії лікування хребта, кардіологічні санаторії або просто пансіонат. Головне, щоб ці оздоровчі санаторії знаходилися на березі моря. Адже саме там свіже морське повітря абсолютно не містить пилу, воно насичене корисними речовинами, які позитивно впливають на оздоровлення.

Морське повітря, яке негативно іонізоване, прискорює обмін речовин. У людини, яка ним дихає підвищується гемоглобін і вміст у крові еритроцитів. Йод, що міститься в повітрі благотворно позначається на роботі щитовидної залози. Калій і йод нормалізують артеріальний тиск, омолоджують шкіру. Прогулянки біля моря поліпшують роботу дихальної системи та вентиляції легень, сприяють засвоєнню кисню і допомагають виходу вуглекислоти з організму. Санаторії на Чорному морі допоможуть вам не тільки оздоровитися, а й якісно відпочити.

А ми відкриємо вам важливий секрет: найкращий час для лікування морським повітрям – це ранок, найперші хвилини на світанку. Саме в цей час іонізовані частинки води відокремлюються від моря і перетворюються на легкий серпанок, туман над водою. Тривалість цього природного дива всього від п’яти до десяти хвилин.

І найголовніше, коли ви перебуваєте у моря, постарайтеся позбутися від усіх суєтних, побутових думок. Не згадуйте хоча б деякий час про всі свої проблеми і просто дихайте! Спокійно, уявляючи, як повітря потрапляючи в ваше тіло оздоровлює кожну його клітинку. Відчуйте спокій  і просто насолоджуйтеся миттю! Адже налаштовуючи наше тіло на позитивну хвилю ми даємо йому відчутні сили боротися з нашими фізичними і духовними  недугами. Обов’язково обирайте путівки в санаторій, який відповідає вашим вимогам: будь то санаторій для вагітних або санаторій з лікуванням хребта – нічого не повинно затьмарити ваш відпочинок на морі.