Ароматерапія

Ароматерапія – запорука здорового організму людини.

Що потрібно людині, щоб відчувати себе бадьорим і відпочившим? Звичайно ж, повноцінний відпочинок. Лікувальний санаторій «Борисфен» пропонує не тільки відпочинок біля моря, але і якісне лікування.
Ефективною терапією для підняття імунітету і загального зміцнення організму є процедура ароматерапії. Всім відомо, що це одна з дієвих форм лікування в медицині. Сеанс ароматерапії полягає в тому, що завдяки летючим ароматичним речовинам, людина отримує дозу корисних речовин. Поширеними показаннями до застосування вважаються порушення сну у людини, запальність, дратівливість, відчуття постійної втоми. Вдихання масел сприяє поліпшенню кровообігу, зняття болю, а також допомагає позбутися від шлаків. Також ароматерапія дозволить організму ефективно боротися з вірусними та бактеріальними інфекціями.
У санаторії «Борисфен» представлені окремі кімнати для таких сеансів. Кімната розрахована приблизно на 20 чоловік. Дана терапія найбільш приємна і розслаблююча оздоровча процедура. Наші відвідувачі отримають максимальний ефект для організму від ароматичної терапії.
Лікувальний санаторій «Борисфен» завжди радий прийняти Вас!