Апаратна фізіотерапія. Індуктотермія.

Санаторій «Борисфен» знаходиться в місті Очаків на березі Чорного моря. Дане місце розташування сприятливо впливає на організм людини, сприяє ефективному проходженню курсу лікування в санаторії. В санаторії знаходиться фізіотерапевтичне відділення, в якому пацієнти можуть оздоровитися. Фізіотерапевтичне відділення включає в себе світлолікування, електролікування, магнітотерапію, лазерну терапію, дарсонвалізацію, індуктотермію і т.д. З метою комплексного і ефективного оздоровлення в санаторії «Борисфен» активно використовують індуктотермію.

Давайте розберемося, в чому ж полягає лікування індуктотермією? При індуктотермії енергія поля проникає в тканини на глибину 6-8 см. Найбільш ефективним є застосування даної процедури в тканинах, які мають хорошу електропровідність, наприклад, м’язи, внутрішні органи.

Проходячи лікування індуктотермією, відпочиваючі відчувають поліпшення загального стану організму.

Індуктотермія сприяє:

– розширенню судин,

– прискоренню кровотоку,

– знижує артеріальний тиск,

– покращує кровообіг.

Чудово позначається лікування на тонусі м’язів, поліпшується процес обміну, тканини організму насичуються киснем, а також підвищується імунітет.

Наведемо показання та протипоказання даної процедури.

До показань належать: захворювання різних тканин і органів, наприклад, м’язи, нерви, органи дихання, суглоби, органи травлення; післяопераційні спайки і зрощення після запальних процесів або операцій; дегенеративно-дистрофічні ураження суглобів і хребетного стовба; виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки; функціональні захворювання нервової системи, наприклад, невралгія, спазми м’язів, травматичні ураження нервів.

Відзначається, що в поєднанні з гальванізацією індуктотермія зупиняє ріст пухлинних клітин.

До протипоказань відносяться: інфекційні захворювання, запальні захворювання, інфаркт міокарда, схильність до кровотеч, порушення больової і термічної чутливості шкіри, злоякісні новоутворення, наявність кардіостимуляторів, вагітність.

Лікарі санаторію «Борисфен» рекомендують поєднувати процедури індуктотермію з електрофорезом і з грязелікуванням.

Пропонуємо відвідати лікувальний санаторій «Борисфен» для відновлення здоров’я всього організму.