Що таке целюліт і як з ним боротися?

Целюліт приносить багато незручностей своїй власниці, в основному косметичних, а також надає відчуття невпевненості. Якщо говорити науковою мовою, то целюліт – це процес, при якому в жировій тканині відбувається порушення мікроциркуляції, що призводить до того, що жирові клітини збільшуються локально. Кожна клітина при правильному функціонуванні виділяє продукти життєдіяльності, в даному ж випадку вони, навпаки, вбирають в себе і токсини, і рідину і т.д. Процедури від целюліту показані не тільки жінкам із зайвою вагою, але часто і тим хто не має такого зовсім. Целюліт може бути присутнім як у підлітка, так і практично відсутні у дорослої жінки. Локація – стегна, гомілки, живіт, руки.

Стадії хвороби

Всього виділяють 4 стадії.

  • при першій його видно, але виникає відчуття набряклі тіла
  • целюліт 2 ступеня фото

На даному етапі венозна система вже не справляється з повним виведенням зайвої рідини і стає видно легку горбистість поверхні шкіри. Лікування целюліту на даному етапі найбільш активно. І полягає в достатній кількості прийнятої рідини, спорті, масажі, фізіопроцедурах і, звичайно, правильного харчування.

  • целюліт 3 ступеня фото

Всі ті ж прояви, що і в другій стадії, але тепер при стисненні шкіри можна побачити так звані “стільники” в великій кількості. Як лікувати целюліт в даному випадку? Вже набагато складніше, адже жирова клітина вже щільно прикріплена з одного боку до шкіри, а з іншого – до м’яза. Але тим не менше все ще можливо.

  • 4 стадія. Видно без додаткових маніпуляцій неозброєним поглядом

Лікування целюліту

Процедури від целюліту, які проводять в санаторії “Борисфен” досить ефективні. Найголовніше, що потрібно знати – лікування целюліту повинно бути комплексним. Навіть, якщо ви будете робити цілий рік масаж, але при цьому не дотримуватися харчової та питної режим – шансів мало на позбавлення від проблеми. У нас ви можете поєднати відпочинок на морі та процедури від целюліту. Ми пропонуємо грязьові аплікації і обгортання на уражені місця. Грязі покращують циркуляцію крові всередині клітин, тим самим розгладжуючи шкіру. Ефективно від целюліту пройти курсом душ Шарко. Крім цього він здатний підвищити тонус всього організму і імунітет. Крім лікувального і класичного масажу наші фахівці роблять той, що здатний значно зменшити целюліт. Він досить жорсткий, фахівець активно розминає вузлики і активізує внутрішні процеси. Додатково застосовується спеціальна косметика. Відпочиваючи в санаторії “Борисфен” ви будете харчуватися виключно дієтичними стравами. Але не розрахованими на схуднення, а на поліпшення шлунково-кишкового тракту. А значить: ніякого мучного, жирного, смаженого і т.д. Крім цього ми пропонуємо процедури фізіо і бальнеотерапії, які також здатні зменшити целюліт і його прояви.

Важливо знати, що без спорту не досягти хороших результатів. У нас ви можете щодня плавати в морі в літній час і в басейні – в зимовий. Крім цього ми проводимо заняття ЛФК. Але лікування целюліту – це не тільки двотижневий комплекс процедур, то спосіб життя. Ви повинні підключати спорт в своєму звичайному житті. Це можуть бути танці, йога, пілатес, спортзал. Дуже ефективні процедури від целюліту – це аеробіка і особливо аквааеробіка. По-перше, під водою ви менше навантажувати суглоби, а, по-друге, надаєте паралельний підводний масаж.

Ми не профільний санаторій для схуднення або по боротьбі з ожирінням, але наші лікарі і фахівці завжди максимально допоможуть Вам у вирішенні будь-якої проблеми!