Загальнозміцнююче, імуномодулююче та імуностимулююче лікування

Лікування в санаторії може бути спрямоване не тільки на одужання від будь-якого конкретного захворювання.  Лікуватися в санаторії можуть люди, що ставлять собі за мету зміцнити організм, підвищити імунітет. Жителі мегаполісів або люди, що працюють в складних умовах часто відчувають занепад сил, помічають зниження імунітету і страждають від частих простуд, стресів і т.д.

Коли варто звернути увагу на санаторії з лікуванням

  • зниження працездатності;
  • дратівливість через дрібниці
  • часті простудні захворювання;
  • стрес;
  • синдром емоційного «вигорання»

Оздоровчий санаторій “Борисфен” та програма лікування

Санаторій “Борисфен” розташований в Миколаївській області, в місті Очаків, на узбережжі Чорного моря.  М’який чорноморський клімат і оточення степами сприяють насиченню повітря унікальним складом, благотворно впливає на весь організм в цілому.  У програмі лікування збалансовані процедури природного фактора і наукових досягнень. Лікувальні санаторії активно використовують дари природи для зміцнення імунітету людини.  Наприклад, йодобромні, перлинні, хвойні, мінеральні ванни. У програмі присутні масажі, лікувальний душ Шарко, плавання в басейні з тренером, а також сонячні і морські ванни. Активно використовується фізіотерапія, а саме: магнітотерапія, електрофорез, електросон та ін. Програма розрахована на 14-21 день і по закінченню відпочиваючі помічають позитивні результати.

Санаторне харчування

На базі санаторію функціонує цілий рік власна кухня.  У меню присутні не тільки класичні страви української кухні, а й лікувальні столи для тих, хто змушений з певних причин дотримуватися дієтичного харчування.