Лікування гіпертонії в санаторії “Борисфен” та що таке гіпертонія?

gipertoniya_1Артеріальна гіпертензія або гіпертонія – це хронічне захворювання, при якому у пацієнта спостерігається підвищений артеріальний тиск, який може супроводжуватися головним болем, шумом у вухах, неприємними відчуттями в області серця і порушенням зору (так звані, “мушки” перед очима). Небезпека захворювання, крім усього іншого, полягає в тому, що іноді у пацієнта може виникнути гіпертонічний криз. В такому випадку препарати від гіпертонії вкрай необхідна річ. З кризу, як правило. людини виводять співробітники швидкої допомоги.

Гіпертонічна хвороба стадії:

  • гіпертонія 1 ступеня. В такому випадку ще не відбувається змін у внутрішніх органах, тиск знижується плавно без стрибків і досягає максимальної позначки 140-159 / 90-99 рт.ст.
  • гіпертонічна хвороба 2 ступеня. Показник тонометра може досягати позначки 160-179 / 100-109 рт. ст. Тиск підвищується все частіше, не тільки при стресі або хвилюванні. Воно вже не приходить в норму самостійно, настає необхідність приймати лікарські препарати
  • гіпертонія 3 ступеня. Відрізняється тим, що показники 180/110 мм рт. ст стає регулярним явищем. У деяких пацієнтів тиск може бути ще виш. Такий стан загрожує змінами в серцево-судинній системі.

Важливо знати, що підвищений тиск дуже важливо знижувати плавно. Для цього тільки лікар може індивідуально підібрати препарати. Різке зниження загрожує інфарктом або інсультом, саме тому так важливо спостерігатися у спеціаліста.

Харчування при гіпертонії

Профілактика гіпертонії має на увазі крім помірних фізичних вправ, медикаментозного лікування та ін. Правильне харчування. Відпочиваючи в санаторії “Борисфен” вам буде призначений один з дієтичних столів, спеціальні фізіопроцедури, бальнеотерапія і т.д. Якщо вас цікавить питання як позбутися від гіпертонії, почніть з вивчення харчування. Ознайомтеся зі списком доступних і заборонених продуктів і чітко дотримуйтеся такого способу життя.

Як вилікувати гіпертонію

При другій і третій стадії вже необхідно медикаментозне лікування гіпертонії. Також рекомендується 1-2 рази на рік проходити оздоровлюючий курс в санаторії. “Борисфен” пропонує комплексне зміцнення організму і поліпшення його опірності негативним факторам. Взаімодейсвіте фізіо-, бальнеотерапії, ЛФК, масажів, грязей, правілтного харчування приносить велике полегшення при будь-якого ступеня гіпертонії. Також ми проводимо лікування гіпертонії у літніх, розуміючи, що в даному випадку є свої нюанси, а також недуга ускладнюється супутніми симптомами. Не менш важлива профілактика гіпертонії, хворий повинен дотримуватися правильного способу життя, а також дотримуватися всіх лікарські приписи.