Що таке ДЕП?

Дисциркуляторна енцефалопатія – це діагноз при якому характерне ураження головного мозку. Воно досить повільно прогресує і його характерною рисою є постійний недостатній кровообіг в судинах саме головного мозку. Що в свою чергу може призвести до численних уражень. Лікування при ДЕП діагнозі варто починати негайно. Судинна енцефалопатія небезпечна тим, що при регулярному недостатньому кровообігу вона може скінчитися інсультом. Лікарі всього світу вивчають причини та методи лікування, це актуальне питання і щорічно розробляється безліч методик, спрямованих на виключення найстрашнішого прогнозу. Традиційно енцефалопатія головного мозку є недугою людей похилого віку, але, на жаль, на сьогоднішній день зустрічається і у молодого покоління. Про те, яка причина розвитку енцефалопатія у дорослих ми поговоримо нижче. Одним з найважливіших методів є профілактика. Її можна пройти в санаторії “Борисфен”. А також за місцем свого проживання в поліклініках.

Енцефалопатія головного мозку причини

  • постійні скачки тиску викликані іншими захворюваннями
  • атеросклероз
  • гіпертонія
  • пухлина в надниркових залозах
  • ВСД
  • куріння і надмірне вживання алкоголю
  • ендокринні захворювання
  • цукровий діабет
  • остеохондроз шийного хребта
  • наявність тромбів

Дисциркуляторна енцефалопатія, симптоми якої ми перерахували вище повинні негайно лікуватися. ДЕП вимагає постійної профілактики, визначеного, щадного способу життя, відмови від шкідливих звичок, правильного харчування. Рекомендується санаторне лікування в “Борисфені” 2 рази на рік, мінімум – один.

Енцефалопатія симптоми

Судинна енцефалопатія на початкових етапах характеризується підвищеною емоційністю, роздратованістю, перепадами настрою, занадто яскравим реагуванням на стреси у вигляді сліз і істерик. Енцефалопатія головного мозку також викликає нездатність до концентрації, забудькуватість, порушення сну, запаморочення, може відзначатися нестійкість при ходьбі, нудота і блювота.

Енцефалопатія головного мозку лікування

Крім медикаментозного лікування, яке призначає лікар, рекомендується обов’язкові профілактичні заходи. Санаторій “Борисфен” успішно надає їх уже кілька десятиліть. У кожному конкретному випадку наші лікарі враховують супутні захворювання і призначають відповідну терапію. Крім правильного режиму дня, відпочинку, прогулянок на свіжому повітрі ми застосовуємо лікування природними джерелами і науковими досягненнями. З метою профілактики пацієнтам призначається дієтичне харчування, фізичні навантаження. Крім цього варто вести активний спосіб життя, інтелектуально розвиватися. Тобто вирішувати прості математичні задачі, кросворди, читати й переказувати книги. Діагноз енцефалопатія це не вирок і при належній увазі до свого здоров’я ми можете підтримувати якісний рівень життя. Не забувайте контролювати цукор в крові і не запускати супутні захворювання. Також помилкою буде відмова від медикаментозного лікування. Пам’ятайте, що для досягнення одужання необхідний комплексний підхід. Якщо вам поставили такий діагноз, як енцефалопатія головного мозку, то візьміть собі за правило щорічно відвідувати санаторій. В “Борисфені” ви отримаєте кваліфіковану консультацію наших фахівців, а також рекомендації по способу життя.