Лікування серцево-судинної системи в санаторії

Сердцево-судинні санаторії України – одне з найбільш популярних напрямків санаторного лікування.  Санаторії для сердечників України займають не останнє місце серед країн СНД.  На жаль, захворюваннями серцево-судинної системи страждає значна кількість населення.  І не завжди достатньо лише медикаментозного лікування. Пацієнти після інсультів і інфарктів вимагає підвищеної уваги і догляду, їх реабілітація повинна проходити якісно і грамотно.  Краще, якщо пацієнт буде направлений для реабілітації в санаторій для сердечників. “Борисфен” – кращий санаторій з лікування серцево-судинних захворювань України. Даний профіль захворювань є одним з наших основних.  Вже багато років ми надаємо допомогу відпочиваючим і приймаємо пацієнтів зі всієї країни.

Медичні показання до лікування

Захворювання серцево-судинної системи, без порушення ритму і провідності, з порушенням кровообігу 0-1 ступеня:

  • Ішемічна хвороба серця, стенокардія (I-II функціональний клас).
  • Гіпертонічна хвороба (I-II стадія).
  • Ревматизм поза загостренням.
  • Вегето-судинна дистонія.
  • Міокардіодистрофія.
  • Після перенесеного інфекційно-алергічного міокардиту, при недостатності кровообігу не вище I ступеня, через 6-8 місяців після закінчення гострого періоду.

Харчування

Грає важливу роль для пацієнтів.  Наш санаторій, лікування серцево-судинних захворювань в якому проходить дійсно на вищому рівні, приділяє велику увагу якості харчування відпочиваючих.  Меню складено кваліфікованим медичним персоналом і включає в себе поживні речовини, необхідні для відновлення організму.

Програма лікування

Санаторії, де лікують серцево судинні захворювання, як правило, розробляють власні лікувальні програми.  Ми не виняток і використовуємо в методиці електролікування (магнітотерапія, електрофорез, електросон і т.д.), світлолікування, масаж, бальнеотерапію, лікування грязями і т.д.  Кращі санаторії серцево-судинні захворювання в яких є основним профілем, використовують як один з відновлювальних методів – фізичні вправи. Санаторій “Борисфен” також приділяє цьому велику увагу і проводить лікувальні гімнастики.  На нашій території є критий басейн, де відпочиваючі плавають під наглядом тренера. В одному з корпусів розташований тренажерний зал з класичними тренажерами, а також 2 зали з лікувальними. Санаторії для сердечників в Україні є частим місцем, куди лікарі направляють своїх пацієнтів.  Санаторій “Борисфен” щорічно приймає сотні відпочиваючих і крім лікувальної бази приділяє увагу номерного фонду. Щороку ми проводимо ремонт номерів і всієї території.

Приклад програми лікування в санаторії та перелік процедур: