Що таке гайморит?

Гайморит це – це запальний процес, який відбувається в верхньощелепних пазухах, інакше кажучи – в гайморових. Запалення може локалізуватися праворуч або ліворуч, або ж в гіршому випадку діагностують двосторонній гайморит. Більшість пацієнтів, які страждають нежиті або займаються самолікуванням, або не діють, очікуючи, що все пройде само. Після закінчення 7 днів, якщо симптоми залишилися і не проходять або того гірше – посилюються, допомога лікаря ставати необхідністю. В іншому випадку може виникнути хронічний гайморит, лікування при якому часто радикальне і навіть вимагає оперативного втручання. Гайморит прокол при якому може стати щорічною процедурою приносить пацієнтові безліч негативних наслідків.

Перші симптоми гаймориту

Знаючи, які ознаки гаймориту виникають при недугу можна вчасно звернутися за допомогою і уникнути негативних наслідків. Отже, як розпізнати гайморит?

  • болі, що локалізуються в області пазухи, може боліти голова, віскі, зуб. Посилюються відчуття ввечері і вночі, вранці пацієнт практично не відчуває нічого. Де болить при гаймориті, фото нижче зображує основні локації

gde_bolit_pri_gaymorite_1

  • закладеність носа. Причому вона може бути одночасно як в двох ніздрях, так і по черзі. Характерною ознакою є каламутні або гнійні виділення. Гайморит без нежиті досить рідкісна форма, але все ж можлива
  • висока температура в гострій стадії або ж низька, але постійна в хронічній. Власне, це і є види гаймориту – гострий і хронічний
  • щоб відповісти на питання, як розпізнати гайморит вам слідують спостерігати за своїм станом. Якщо крім перерахованих вище симптомів ви спостерігаєте постійну слабкість, втрачаєте у вазі, то необхідно терміново звернутися за лікарською допомогою.

Як позбутися від гаймориту

Перш, ніж відповісти на це питання, необхідно розібратися з причинами його виникнення. До основних відносять: риніти, недолікований карієс, пародонтоз, запальні і вірусні процеси носоглотки, запалення мигдалин, викривлену носову перегородку. Звичайно, зовсім не обов’язково, що перехворівши ринітом вам знадобитися лікування при гаймориті. Але ви повинні знати, що таке профілактика гаймориту і виконувати певні приписи. Чим небезпечний гайморит? Можливо гнійне запалення очниці, при попаданні гній в черепну порожнину може початися менінгіт. Крім цього часто, супутнє захворювання виникає отит.

Лікування при гаймориті

Основний профіль санаторію “Борисфен” – це лікування і профілактика хвороб дихальної системи. Ми успішно лікуємо гайморит вже багато років. Однак варто розуміти, що ми проводимо лікування гаймориту без антибіотиків, а також гайморит прокол ми не здійснюємо. Ці процедури проводять в гострій стадії лікар за місцем проживання. Ми ж закріплюємо лікування і виконуємо ряд інших процедур. Це фізіотерапія, бальнеотерапія, промивання носа при гаймориті, інгаляції при гаймориті і т.д. Такий підхід дає хороший результат і найбільш рекомендуємо.