Лікування органів дихання в санаторії

Санаторії для лікування дихальних шляхів в Україні пропонують різні програми по лікуванню і реабілітації пацієнтів. Санаторії для лікування органів дихання є хорошою підтримкою для організму і допомагають боротися з хронічними захворюваннями.  Їх популярність заслужена не тільки серед дорослого населення, не менше популярні санаторії для дітей із захворюваннями дихальних шляхів. Санаторій “Борисфен” є одним з кращих в Україні і приймає як дорослих відпочиваючих, так і діточок.

Основні напрямки і діагнози

Захворювання органів дихання не туберкульозного характеру – хронічні неспецифічні захворювання легенів (ХОЗЛ):

  • Хронічні бронхіти, переважно з обструкцією.
  • Бронхіальна астма.
  • Після перенесеної пневмонії.
  • Хронічні захворювання верхніх дихальних шляхів (тонзиліти, ларингіти, фарингіти, трахеїти, гайморити).

Наші лікарі підбирають індивідуальну і грамотно складену програму для кожного пацієнта.  Зовсім необов’язково вибирати конкретно дитячі санаторії по лікуванню дихальних шляхів, ми враховуємо вік кожного відпочиваючого і відповідально підходимо до лікування.  Програма розрахована на пацієнтів, які знаходяться не в гострій стадії захворювання. Включає в себе як діагностичні методи, так і самі лікувальні процедури. Санаторій “Борисфен” розташований на березі Чорного моря в Миколаївській області.  Тут дуже м’який морський клімат, степове оточення насичує повітря фітонцидами трав. Санаторії для лікування органів дихання в Криму розташовані в іншому кліматичному поясі і мають, на відміну, від нас деякі протипоказання до лікування.

Санаторії органів дихання

Якщо ваш лікар рекомендує вам пройти лікування дихальних шляхів, санаторій – це перше, про що необхідно задуматися.  Крім медикаментозного лікування, наш організм потребує елементарному відпочинку, часто – зміні клімату на більш сприятливий, якісному і дієтичному харчуванні.  На базі санаторію “Борисфен” виконуються фізіотерапія, бальнеотерапія, масажі, лікувальні гімнастики і т.д. Наші відпочиваючі приймають сонячні і морські ванни.  Завдяки трепетному відношенню персоналу вони відчувають постійну турботу про своє здоров’я. Це одна з причин, чому “Борисфен” – кращий санаторій дихальних шляхів України.

Приклад програми лікування в санаторії та перелік процедур: