Що таке поліартрит

Ревматоїдний артрит або ревматоїдний поліартрит це захворювання при якому уражається симетрично хрящова і кісткова тканина. Відомо, що його причиною є збій в імунітеті і класифікується воно як аутоімунне. На жаль, лікарі на сьогоднішній день не знають точні причини, чому виникає ревматоїдний артрит, відомо лише, що імунна система в якийсь момент починає розпізнавати власні тканини як ворожі і починає вести з ними боротьбу. Поліартрит це один з найпоширеніших недуг суглобів і частіше вражає жінок. На жаль, має хронічний перебіг і доставляє багато незручностей і хворобливих відчуттів пацієнта. Без своєчасної діагностики та комплексного лікування може призвести до деформації суглобів, інвалідності і навіть летального результату. Саме тому так важлива діагностика ревматоїдного артриту чим раніше, тим краще. Підступність полягає в тому, що багато років людина може навіть не підозрювати про те, що у нього розвивається ревматичний артрит. Лише після того, як антитіл накопичилося дуже велика кількість з’являються явні симптоми.

Ревматоїдний артрит симптоми

  • на початку захворювання, поки не уражені суглоби хворий може відзначати напади раптової слабкості або безпричинного підвищення температури, м’язові болі і втома. Про те, як лікувати поліартрит ми поговоримо пізніше.
  • ниючі болі, які посилюються ближче до вечора
  • ранкова рухливість уражених суглобів
  • пацієнти, хворі на ревматоїдний артрит відзначають набряк суглоба і їх симетричне ураження

На останніх стадіях можуть бути уражені легені, серце, нирки та інші органи. Саме тому так важливо вчасно діагностувати ревматоїдний артрит або ревматоїдний поліартрит.

Лікування ревматоїдного артриту в санаторії “Борисфен”

Лікування ревматоїдного артриту повинно проводитися протягом усього життя. Одна частина терапії обов’язково медикаментозна і призначається з точністю лікуючим лікарем. Пацієнт повинен дотримуватися всіх рекомендацій. Другий етап як лікувати поліартрит полягає в профілактичних заходах. Санаторій “Борисфен” розробив цілу систему, засновану на сукупності природних цілющих факторів і досягнень людства в медицині. Ліки при артриті не спрямовані на профілактику, на відміну від грязьових аплікацій, наприклад або ЛФК, фізіотерапії і т.д. Ревматоїдний поліартрит лікується в санаторії в момент ремісії, т .. не в гострій фазі. Безсумнівним плюсом є відсутність побічних дій, як після медикаментів. Тисячі пацієнтів з усієї України пройшли лікувальний курс у санаторії “Борисфен” і відзначили значне поліпшення свого стану. При діагнозі ревматоїдний артрит, лікування ні в якому разі не можна ігнорувати і намагатися відвідувати санаторій мінімум раз на півроку.

Кожен пацієнт після оформлення путівки повинен отримати санаторно-курортну карту за місцем проживання. По приїзду наші лікарі проводять огляд і первинну діагностику. Ми намагаємося знайти підхід до кожного відпочиваючого і знаємо, що при діагнозі ревматоїдний артрит, лікування повинно враховувати супутні захворювання і стан конкретно кожної людини. Основні процедури, які ми призначаємо це: бальнеотерапія, тобто різні ванни, плавання, аквааеробіка і т.д. Крім цього використовується фізіотерапія, лікувальна фізкультура, а також вправи на спеціальних тренажерах.