Реабілітація після перелому руки або іншої частини тіла

reabilitacia_posle_travm_1На жаль, іноді людина отримує певного роду травми або стикається з необхідністю оперативного втручання. Після лікарської допомоги, лікування спеціальними препаратами і виписки доля докторів закінчується. Але настає не менш важливий період – реабілітація та відновлення після операції або реабілітація після перелому ноги, руки. І від того, як пройде цей період залежить швидкість вашого одужання, а також відсутність негативних наслідків. Не кожна людина може отримати грамотний догляд в домашніх умовах. По-перше, якщо він проживає один, то це практично неможливо. А, по-друге, якщо в колі сім’ї ніхто не має медичної освіти, то ви можете розраховувати лише на турботу і моральну підтримку.

Реабілітація після операції. мета

За рекомендацією лікарів реабілітація та відновлення після операції на хребті або будь-якому іншому органі повинна початися якомога раніше. Залежно від виду хірургічного втручання період проходить зовсім по різному. Наприклад, в деяких випадках рекомендують вставати і пробувати ходити вже через пару днів. В інших же – дотримуватися довгий постільний режим, але за певних умов. Наприклад, реабілітація після перелому шийки стегна не має на увазі активних дій в перші дні, але тим не менш рекомендований певний комплекс процедур, які самостійно не вийти здійснити.

Реабілітація та відновлення після переломів, травм, операцій в санаторії “Борисфен”

Лікувальний санаторій “Борисфен” розташований на березі Чорного моря і приймає пацієнтів круглий рік. Навіть взимку ви можете пройти у нас відновлення після перелому ноги, щиколотки, руки стегна і т.д. або реабілітацію після операцій будь-якого виду. Попередньо вам необхідно узгодити санаторне лікування зі своїм хірургом. Він може рекомендувати кращий період для поїздки. Наш основний профіль це лікування:

  • органів дихання
  • опорно-рухового апарату
  • серцево-судинної системи

Найбільш часто до нас приїжджають пацієнти з хронічними недугами в стадії ремісії, а також ті, хто має потребу в реабілітація після заміни тазостегнового суглоба або після перелому стегна, а також для відновлення після операції. У нас працює кваліфікований медичний персонал і всі процедури спрямовані на швидке відновлення організму, на поповнення його фізичних сил. Успіх нашої методики полягає у взаємодії лікувальних факторів самої природи, а також наукових досягнень. Важливу роль відіграє харчування. Наприклад, реабілітація після перелому променевої кістки, кисті руки зі зміщенням, шийки стегна і т.д. вимагає не тільки правильно виконаних масажів, ЛФК, бальнео і фізіотерапії, а й правильного харчування. Санаторій “Борисфен” забезпечує для кожного пацієнта повноцінний лікувальний стіл і правильний графік.