Що таке радикуліт

radikulit_1Радикуліт – це захворювання, яке в медицині ставитися до процесів, пов’язаних з дегенеративними змінами в хребті, наприклад, остеохондрозом, артритом і т.д. Головне особливістю є защемлення і запалення нервових корінців, які якраз знаходиться в міжхребцевих отворах. Хто хоч раз відчув біль від цього недуга не питатиме радикуліт що це – він запам’ятає її назавжди. Найчастіше біль з’являється раптово і багато пацієнтів відзначають її велику силу. Лікування гострого радикуліту вимагає негайної медичної допомоги.

Радикуліт причини

На жаль, це хвороба може вражати і молоде покоління. Хоча раніше вважалася недугою людей похилого віку або тих, хто працює на важкому виробництві. Щоб розуміти і вчасно розпізнавати ознаки радикуліту варто розуміти, що це не окрема хвороба, а грубо кажучи – синдром і причин йому може бути чимало. Ось лише деякі з них:

  • симптоми радикуліту – найчастіше остеохондроз, який мучить пацієнта багато років. Відповідно, він же і є головною і основною причиною. Сюди ж можна віднести сколіоз, лордоз і кіфоз, тобто їхні капітали при яких викривляється хребет
  • пухлини хребця
  • травми спини
  • надмірне навантаження і підйом вантажів, що провокує дифузні зміни, часто від цього може розвинутися поперековий радикуліт
  • переохолодження, якщо існують вищезазначені ознаки радикуліту. Також інфекційні захворювання можуть послужити запуском механізму болю

Крім цього важким фактором є зайва вага, тому на питання, що робити при радикуліті потрібно розуміти, що в першу чергу, крім ліки від радикуліту, вам доведеться сісти на правильну дієту. Це необхідно для того, щоб зняти зайве навантаження з таким чином страждає спини.

симптоми радикуліту

Головним симптомом є біль. Гостра або ниючий залежно від фази. Неважливо, якою формою ви страждаєте:

  • шийний радикуліт
  • поперековий радикуліт
  • грудний радикуліт

Ви можете відчути раптову і дуже гострий біль. Крім цього вона може супроводжуватися ослабленням м’язової маси рук. Симптоми радикуліту поперекового відділу, та й будь-якого іншого можуть також характеризуватися втратою чутливості, онімінням. Це пов’язано з защемлением нерва в певному відділі. Якщо ви спостерігаєте у себе перший раз або ж регулярно подібні симптоми радикуліту – вам обов’язково необхідна лікарська допомога і як можна швидше. Ми дуже не радимо рятуватися виключно народними методами лікування або ж бездумно приймати знеболюючі препарати. Все це може лише нашкодити без попередньої діагностики і правильно поставленого діагнозу. Ліки від радикуліту підбирається індивідуально для кожного пацієнта залежно від супутніх недуг.

Як вилікувати радикуліт

У гострій фазі першим вашим кроком має бути похід в лікарню. Залежно від стану вам призначать або постільний режим в рідних стінах або госпіталізацію. В даний період важливо зняти запалення за допомогою правильно підібраних анальгетиків. Чим лікувати радикуліт під час гострого болю вам детально розповість доктор. А вже після зняття запалення ми рекомендуємо для закріплення результату відвідати санаторій “Борисфен”. Лікування гострого радикуліту ми не проводимо, ми приймаємо пацієнтів у стадії ремісії і всі наші процедури спрямовані на її закріплення і поліпшення вашого самопочуття. Ми розповімо вам що робити при радикуліті і який спосіб життя відтепер доведеться вести. Хороший результат дають масаж і вправи при радикуліті. Крім цього ми використовуємо лікувальні властивості природи, такі бруду, бальнеотерапія, а також фізіотерапія і т.д.