Псоріатичний артрит, лікування в санаторії “Борисфен”

Псоріатичний артрит – це захворювання при якому запалюються суглоби, зокрема, в більшості випадків у людей хворих на псоріаз. При цьому не завжди обидва недуги виникають одночасно, іноді одне передує іншому. Основними проявами можна вважати набряк суглоба, зменшення його рухливості, больові відчуття. Карта впливу – практично будь-яка частина тіла – від хребта до кінчиків пальців. Про те, як лікувати псоріатичний артрит ми поговоримо в цій статті трохи пізніше.

Псоріатичний артрит симптоми

Іноді ознаки схожі з ревматоїдним артритом. Псоріатичний артрит вражає суглоби або на одній стороні тіла, або часто – на обох. Він характерний больовими відчуттями, припухлістю і забарвленням шкіри над ураженим суглобом в багряний колір. Іноді хворі відзначають поразку великого пальця на нозі, а також припухлості пальців рук. лікування псоріатичного артриту призначається виключно спільно з лікарем-дерматологом і комплексно. Це дозволяє виключити найгірший підсумок – інвалідність, а також поліпшити якість життя пацієнта. Чим раніше він почне помічати симптоми і звернеться за допомогою, дізнаватися як лікувати псоріатичний артрит, тим більше шансів позитивного прогнозу.

Псоріатичний артрит діагностика

Діагностика проводиться лікуючим лікарем. Залежно від первинності симптомів призначаються аналізи а також інші дослідження. На жаль, на сьогоднішній день медицина не знає, як повністю позбутися і перемогти псоріатичний артрит, але успішно застосовує профілактичні заходи, спрямовані на поліпшення стану. важливо:

  • регулярне обстеження у терапевта
  • прислухатися до свого тіла і не ігнорувати тривожні знаки
  • здавати щорічно аналіз крові
  • при наявності псоріазу стежити за станом суглобів

Як лікувати псоріатичний артрит

Основним профілем санаторію “Борисфен” є лікування опорно-рухового апарату. Ми розробили і успішно застосовуємо декілька методик, які включають в себе використання цілющих властивостей природи і останніх наукових винаходів. Протизапальні засоби, гормональну терапію і т.д. Вам повинен призначати лікуючий лікар. Лікування псоріатичного артриту в санаторії направлено ж на профілактику і полегшення симптомів. Ми використовуємо для цього грязьові аплікації, фізіотерапію, бальнеотерапію, ЛФК, правильне харчування, плавання і т.д. Більшість хворих відзначають поліпшення після курсу процедур.