Лікування остеохондрозу в санаторії “Борисфен”

Остеохондроз хребта – це одне з найбільш частих захворювань серед сучасних людей. Перш ніж лікувати остеохондроз необхідно розібратися, що ж це за така недуга і розуміти природу його виникнення. Його характерною рисою є дегенеративне і дистрофічна зміна саме в міжхребцевих дисках. Локально може спостерігатися в шийному відділі, грудному або поперековому. І як правило, причини остеохондрозу полягають в постійному неправильному положенні тіла. Наприклад, під час роботи сидячи на стільці або уві сні на незручному ліжку і неправильної подушці. Остеохондроз хребта в шийному відділі найбільш небезпечний для пацієнтів. В такому випадку може відбуватися здавлювання кровоносних судин і погіршуватися мозковий кровообіг. то в свою чергу призводить до частих головних болів, запаморочень, загальної слабкості і т.д. Лікувати остеохондроз такого типу необхідно все життя, тому що він має тенденцію до прогресування. І як раз в наших силах його зупинити і підвищити якість свого життя.

Причини остеохондрозу

На сьогоднішній день патологія не вивчена до кінця. Ми знаємо, що до порушень веде неправильний обмінний процес в організмі. З фізичної сторони впливу можна відзначити малорухливий спосіб життя або, навпаки, зайве навантаження на хребет. При сні не на твердому, а м’якому матраці. Важливу роль відіграє харчування і ранкова гімнастика, розминка протягом дня, правильне положення сидячи за стільцем. Як лікувати остеохондроз знають в санаторії “Борисфен”. Під час відпочинку у нас, ми не тільки надаємо своїм пацієнтам повний комплекс лікувальних послуг, але також ведемо профілактичні та навчальні бесіди на тему повсякденному житті з цим діагнозом.

Остеохондроз симптоми

  • найбільш частий симптом – больові відчуття. Наприклад, поширений остеохондроз шиї буде віддавати боллю саме в цій частині тіла
  • так званий корінцевий синдром. Виникає при затисканні нервових закінчень і людина відчуває поколювання в кінцівках, відчуття “мурашок”, холоду
  • головний біль, постійний або регулярний
  • перепади тиску через непостійний і неправильний кровоток
  • запаморочення

Це лише деякі причини і в залежності, яку частину хребта вразив остеохондроз вони можуть відрізнятися. Звичайно, потрібна детальна діагностика і консультація лікаря. У санаторії “Борисфен” ви можете отримати і те і інше.

Остеохондроз як лікувати

Остеохондроз шийного відділу або остеохондроз поперекового відділу практично не відрізняється по профілактичним заходам, але може мати істотну різницю в, наприклад, вправах при ЛФК. У санаторії “Борисфен” пацієнтам призначається індивідуальна терапія за кількістю та видами процедур. Путівку необхідно брати мінімум на 4 дні, а краще на 21. Окрім фізіотерапії, масажів, балнеотерапіі і ЛФК ми використовуємо цілющі грязі, які показують позитивний вплив уже багато років. Наші пацієнти після курсу лікування відзначають поліпшення стану. Остеохондроз шийного відділу хребта, лікування при якому вкрай необхідно проводити під контролем досвідченого персоналу, адже один неправильний масаж може тільки нашкодити.