Лікування хвороби Бехтерева грязями

Це недуга, яка характеризується запаленням і дегенеративними процесами міжхребцевих зв’язках і крижових хребцях. Як результат міжхребетні суглоби можуть зростатися внаслідок чого втрачати свою рухливість. На сьогоднішній день немає точних даних про причини розвитку захворювання Бехтерева, носить аутоімунний характер і деякі дослідження вказують на генетичну мутацію. Існують негативні фактори, які можуть нести негативний вплив і провокувати розвиток такого діагнозу, як хвороба Бехтерева. Це сальмонельоз та інші зараження інфекційного характеру, наприклад, шигельоз. Також в зоні ризику знаходяться люди, які мають спадкову схильність, які перенесли травми.

Лікування хвороби Бехтерева повинно бути комплексним і включати не тільки медикаментозне вплив, а й комплекс лікувально-профілактичних процедур.

Синдром Бехтерева симптоми

Хворим з діагнозом хвороба Бехтєрєва форум, може показати такі дані:

  • основний симптом – сильна або помірний біль в спині в стані спокою. Особливо в області крижів і попереку ближче до ночі. У стані руху вона знижується
  • підвищене ШОЕ, що говорить про наявність в організмі запального процесу
  • захворювання Бехтерева характеризується викривленням хребта, неможливістю звичних рухів
  • Іноді може спостерігатися деформація шийного або грудного відділу хребта. Також варто звернути увагу, якщо ви стали відчувати безпричинні болі в п’ятах і в плечах.

Хвороба Бехтерева діагностика

Основні методи – це дослідження клінічних даних, а також рентгенографія, КТ, та МРТ. На жаль специфічних змін в аналізах, які вказують на Бехтерева хвороба немає. Тому важливий загальний підхід.

Хвороба Бехтерева лікування

У санаторії “Борисфен”, основним профілем яким є лікування опорно-рухового апарату успішно застосовуються фізіо та бальнеотерапія. Особливу увагу заслуговує грязелікування, а також купання в морі і басейні в залежності від тяжкості недуги. Наші фахівці проводять курс масажів, ванн, ЛФК. Пацієнти відзначають поліпшення стану після курсу. Його тривалість повинна бути мінімум 14 днів, але краще 21. Санаторного оздоровлення бажано проводити мінімум раз на півроку.

Санаторій “Борисфен” знаходиться на березі Чорного моря, у нас розташований єдиний в Україні джерело води з високим вмістом йоду й брому. Ми активно використовуємо її цілющі властивості.