Артроз що це?

Артроз – це дегенеративні процеси в суглобі людини, які з плином часу можуть призвести до його деформації. На жаль, дане захворювання є хронічним і головні методи лікування артрозу – це його профілактика. При артрозі функціональні зміни захоплюють суглоб повністю, а не тільки хрящ, як, наприклад, при артриті. Приблизно близько 70-80% населення нашої планети в більшій чи меншій мірі страждають від цого недуга і воно є одним з найбільш частих діагнозів.

Симптоми артрозу

Найперше слід відзначити, що найчастіше піддаються даному діагнозу суглоби колін, далі тазостегнові, великого пальця ніг і міжфалангові пальців рук. Інші – вкрай рідко. Перед тим як почати лікування суглобів визначте страждаєте ви наступними симптомами:

  • Біль при русі. Однак необхідно знати, що на перших етапах ця біль слабо виражена, саме тому лікувати артроз пацієнти часто починають вже при запущених стадіях, коли больові відчуття заважають вільному пересуванню. Надалі гострі больові відчуття спостерігаються в денний час, при зміні погоди і іноді в повний місяць. Саме тому санаторії по лікуванню суглобів в Україні, зокрема “Борисфен” настійно рекомендують слухати свій організм і проходити діагностику при перших же неприємних відчуттях.
  • хрускіт, як його називають пацієнти “сухий” або “грубий”, який доповнюється неприємними відчуттями. Це звук тертя вже істерхшіхся поверхонь. Далі ми будемо говорити, чим лікувати артроз суглобів, але вже на цьому етапі хотілося б наголосити на необхідності правильного харчування, при якому в організм будуть надходити елементи для рухливості кісткових тканин.
  • в суглобі може зменшуватися амплітуда його руху, відчуватися скутість і напруга м’язів
  • лікування при артрозі вкрай необхідно на останній стадії – видимої деформації, тобто так званих наростах. Вкрай небажано дотягувати до прояву цього симптому і звернутися за лікарською допомогою якомога раніше.

Санаторії України, суглоби в яких можна підлікувати досить широко представлені. Наш санаторій “Борисфен” по праву вважається одним з кращих серед представників. Адже недуги опорно-рухово апарату – наш основний профіль, в тому числі лікування артрозу практикується нами вже кілька десятиліть. Також ми маємо сотні позитивних відгуків від своїх пацієнтів, у яких покращується якість життя після профілактичних процедур.

Артроз лікування

Фармакотерапія, яка призначається вашим доктором спрямована на зниження запалення. Але вона вимагає додаткових заходів, які можна пройти під час перебування в санаторії “Борисфен”. Рекомендована тривалість курсу від 14 до 21 дня. Як лікувати артроз крім медикаментів? Ми використовуємо для цього дари природи в комплексі з науковими досягненнями. Наприклад, активно застосовуємо грязьові аплікації, які мають позитивний ефект і знайомі людству вже сотні років. Також застосовуються процедури фізіо і бальнеотерапії. Наші відпочиваючі займаються лікувальною фізкультурою, дані вправи ми радимо повторювати і по приїзду додому. Також приділяємо особливу увагу харчуванню, яке розроблено за участю лікарів і дієтологів. Необхідно пам’ятати, що артроз це підступне захворювання, але зовсім не вирок і при дотриманні певних профілактичних заходів ви можете значно підвищити якість свого життя. Санаторії для лікування суглобів покликані полегшити ваш стан.