Лікування опорно-рухового апарату в санаторії

Кращі санаторії України по лікуванню суглобів і хребта приймають щорічно тисячі відпочиваючих.  На жаль, захворювання опорно-рухового апарату дуже поширені. І не тільки серед дорослих, але і серед молодшого покоління.  Лікування хребта в кращому санаторії України по лікуванню суглобів і всього опорно рухового апарату “Борисфен” стане справжнім подарунком вашому організму. Лікування опорно рухового апарату в санаторії є нашим основним профілем і практично вся лікувальна база спрямована на усунення симптомів і больових відчуттів у наших відпочиваючих.

Медичні показання до лікування:

  • Артрити, артрози.
  • Остеохондрози.
  • Наслідки травматичних пошкоджень кісток, м’язів, сухожиль.

Лікувальна програма

Процедури в першу чергу спрямовані на лікування суглобів, хребта, остеохондрозу, грижі і всього опорно-рухового апарату.  Програма підійде людям, які:

  • відчувають фізичні труднощі при виконанні звичних фізичних навантажень
  • утруднені в русі частково, або повністю і потребують реабілітації
  • потребують лікування хребетної грижі в санаторії України
  • мають направлення від лікаря в санаторії по лікуванню артрозу колінного суглоба знаходяться в пошуку санаторію для лікування  суглобів в Україні за прямими медичними показаннями
  • перенесли вже операцію або поки потребують лікування грижі хребта
  • хочуть пройти профілактику в санаторії по лікуванню твердженням  хребта і суглобів

Номерний фонд

Санаторій “Борисфен” має в своєму розпорядженні номери для людей з частково або повністю обмеженою фізичною активністю, відпочиваючим на інвалідних візках.  Весь перший поверх житлового корпусу оснащений номерами, які спеціально обладнані. На території встановлені пандуси. Також обладнані процедурні кабінети і басейн.  Ми номер один серед кращих санаторіїв опорно рухового апарату.

Процедури

Процедури в санаторії України по лікуванню суглобів, грижі хребта та опорно-рухового апарату призначаються індивідуально кожному відпочиваючому після консультації з нашими лікарями.  Це можуть бути пресотерапія, тракція хребта в басейні, магнітотерапія, електрофорез, електросон, бальнеотореапія, масажі, спортивна гімнастика і т.д. В “Борисфені” можна пройти не лише лікування, а й профілактику.  Особливо, якщо ви страждаєте таким захворюванням, як остеохондроз. Лікування на ранній стадії приносить найкращі результати. Ми є одним з кращих санаторіїв України по лікуванню остеохондрозу і отримуємо подяки від сотень відпочиваючих, яким лікування поліпшило здоров’я.

Приклад програми лікування в санаторії та перелік процедур: