Лікування центральної і периферичної нервової системи в санаторії

Неврологічні санаторії України – одні з найпопулярніших серед відпочиваючих.  Кращі санаторії по лікуванню нервової системи оснащені сучасною діагностичною базою і пропонують ряд процедур, які допомагають пацієнтам поліпшити своє здоров’я.  Санаторії для відновлення і стимуляції центральної нервової системи крім медикаментозного впливу, включають в курс лікування природними факторами. У санаторії неврологічного профілю України входить і “Борисфен”.  Але даний профіль є супутнім.

Медичні показання до лікування:

  • Залишкові явища перенесених черепно-мозкових травм.
  • Залишкові явища після перенесених інсультів з легким гемипарезом (місцеве населення).
  • Радикуліти, плексити.
  • Хвороба Рейно.

Ми є одним з кращих санаторіїв України стимулюють центральну нервову систему.

Наша програма

Розроблено досвідченими лікарями і спрямована на реабілітацію і одужання кожного пацієнта.  Включає в себе лабораторні дослідження, УЗД – діагностику. Кожен пацієнт проходить огляд у лікаря.  Лікування нервової системи в санаторії – це відмінна допомогу своєму організму і турбота про власне здоров’я.  Ми активно використовуємо фізіотерапевтичні процедури, такі як магніто-і лазеротерапія, дарсонваль, ультразвук, електрофорез, електросон, ампліпульс та ін. Як і багато санаторіїв неврологічного профілю України по лікуванню нервової системи ми доповнюємо терапію лікуванням за допомогою природних факторів.  Таких як бальнеотерапія, грязелікування, морські ванни і т.д.

Спорт

На території санаторію “Борисфен” розташовані футбольне і баскетбольне поля. В окремому корпусі знаходяться тренажерні зали – звичайний і для лікувальної фізкультури, а також критий басейн.  Заняття проходять під наглядом кваліфікованого персоналу. Санаторій для нервової системи обов’язково повинен підключати фізичні навантаження в методику по одужанню пацієнтів. Санаторій “Борисфен” займає не останнє місце серед санаторіїв по лікуванню нервової системи в Україні.