Лікування ендокринної системи в санаторії

Захворювання ендокринної системи є супутнім профілем лікування в санаторії “Борисфен”.

  • Медичні показання до лікування:
  • Гіперплазія щитовидної залози.
  • Гіпотиреоз.
  • Тиреотоксикоз (I-II ступеня)

Метою будь-якого санаторію по лікуванню щитовидної залози є поліпшення самопочуття пацієнта, його якості життя.  На базі нашого санаторію проводиться багато різних процедур, супутніх цьому.

Методи лікування

Успіх методики полягає в балансі між лікуванням природними факторами і за допомогою наукових досягнень.  На базі санаторію відпочиваючі можуть пройти діагностику організму, здати аналізи для встановлення або підтвердження діагнозу.  Санаторії або курорти, де займаються захворюваннями щитовидної залози призначають лікування виключно після консультації з лікарем.  Це має на увазі індивідуальний підхід до кожного пацієнта і найбільш точне лікування. Можуть бути призначені наступні процедури: пресотерапія, плавання в басейні, магнітотерапія, електрофорез, електросон, бальнеотореапія, масажі, спортивний гімнастика, грязьові аплікації, йодобромні ванни і т.д.  Тривалість курсу повинна становити хоча б 14 днів, краще 21.

Спорт

На території санаторію “Борисфен” розташовані футбольне і баскетбольне поля.  В окремому корпусі знаходяться тренажерні зали – звичайний і для лікувальної фізкультури, а також критий басейн.  Заняття проходять під наглядом кваліфікованого персоналу. В санаторії для лікування щитовидної залози обов’язково підключають фізичні навантаження в методику по одужанню пацієнтів.  Санаторій “Борисфен” займає не останнє місце серед санаторіїв по лікуванню нервової системи в Україні.

Харчування

Санаторій “Борисфен” у своєму розпорядженні власну їдальнею.  В меню звичайне харчування, а також дієтичні столи. Кожен відпочиваючий може бути впевнений в якості їжі.  Меню розроблено з урахуванням насичення організму всіма поживними речовинами і направлено на полегшення одужання при проходженні лікування в санаторії.